• 29.10.2015
  • Post by aija.cirule
  • 0 Comments

4 Viegli pagatavojamas kompozīcijas!

Helovīns gandrīz jau klāt! Vai tavs birojs, mājas, durvju slieksnis jau ir izrotātsApkopojām oriģinālas un viegli pagatvojamas idejas dekorācijām. Kompozīcijas ir patiešām viegli pagatavot- varēsi iesaistīt arī pašus mazākos un kopīgi priecāties par rezultātu, kas nebūs pārāk bailīgs arī pēc gaismas izdzišanas :)

  1. Ķirbītis ar ziediem un zaļumiem


Materiāli: Lai pagatavotu būs nepieciešams ķirbis, oāze, zaļumi, ziedi pēc izvēles. 
Pagatavošana: Ķirbim izgriež augšējo daļu, izņem daļu mīkstās daļas, lai var ievietot oāzi, kas piesūcināta ar ūdeni. Oāzē sprauž augus. Rezultāts ir ļoti skaists. Ķirbīti var likt gan uz galda gan pie durvju sliekšņa, ja augi ir rudens aukstuma mīļotāji vai mākslīgie.

 

  1.  Zobiņķirbītis


Materiāli: Mazi ķirbīši, māklīgie zobi (konfektes), kņopītes (acīm).
Pagatavošana: Ķirbim izgrebj mutes daļu, ievieto zobiņus un iesprauž kņopītes acu vietā, var pievienot no papīra izgrieztus spārniņus ar skoču vai izmantojot zobu bakstāmo, kas pielīmēts pie spārniem.

 

  1. Ķirbītis- zvēriņi


Materiāli: Krāsainas papīra cepšanas formas, krāsainas papīrs, skočs vai līme.
Pagatavošana: Cepšanas formas papīrus griež uz pusēm un šīs pusītes līmē klāt ar līmi vai abpusējo skoču pie ķirbja, tā lai izveidotu acis un spārnus. Pēc šāda principa var griezt ārā no krāsainā papīra acu un ausu formas arī citu zvēru pagatavošanai.

 

  1. Nokrāsots ķirbis


Materiāli:
Gošas vai akrila krāsas pēc izvēles, ota, avīze un ķirbis.
Pagatavošana: Noklāj avīzi, lai nekrāsotu visu māju. Ķirbi sāk krāsot vienā vai vairākās krāsās pēc izvēles- tik vienkārši. Krāsojot vairākās krāsās, labāk pagaidīt kamēr pirmā krāsa nožūst, lai nesajauktu toņus. 

 Šo pašu ķirbi pēc tam var saspraust ar saspraudēm veidojot uzrakstuszirnekļa tīklus utt.

Kompozīcijas iespējams pasutīt arī rakstot un zvanot mums!